Budownictwo i architektura : Shanghai Roche Expansion / EXH Design

W celu rozbudowy budynku Shanghai Roche Pharmaceuticals firma EXH Design stworzyła nowoczesne biuro o większej liczbie połączeń z oświetleniem, powietrzem i przestrzenią zewnętrzną.
W pierwszym etapie rozbudowy istniejący budynek biurowy zostanie poszerzony o dwa nowe, równoległe skrzydła o czterech poziomach.
Budynek wykonany jest z betonu zbrojonego i osiągnął najwyższe standardy efektywności energetycznej dzięki zastosowaniu potrójnego oszklenia z termicznie izolowanymi ramami okiennymi, zewnętrznymi osłonami przeciwsłonecznymi, zielonym dachem i technologią geotermalną.
Dwupoziomowe bloki łączące łączą budynki razem i mieszczą wielofunkcyjne obszary komunikacyjne i komunikacyjne, takie jak przestrzenie recepcyjne, kawiarnie, przestrzenie pocztowe i wystawowe oraz wszystkie sale konferencyjne, sale posiedzeń i sale konferencyjne.
Więcej zdjęć po przerwie.
Architekci: projekt EXH Klient: Shanghai Roche Pharmaceuticals Limited Lokalizacja: Szanghaj Zespół projektowy: Erich Diserens, Xi Zhang, Sybil Wang, David Yin Generalny wykonawca: M + W Zander
[więcej w: motyl rysunek, olx praca tomaszów maz, olx hajnówka ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: motyl rysunek olx hajnówka olx praca tomaszów maz