Budownictwo wczoraj i dzis : AD Recommends: Best of the Week

Na wszelki wypadek, jeśli przegapiłeś jakieś, oto nasz wybór najlepszych postów tygodnia.
Sprawdź je wszystkie po przerwie! Centrum Konferencyjne na Ibizie / UP Arquitectos Formalny wynik tego pierwszego budynku zależy w dużej mierze od jego związku z resztą wniosku, a jego uzasadnienie leży w ukończeniu obu budynków.
W przyszłości jeden będzie zadłużać się wobec drugiego: Pałac utworzy własne ogrodzenie, zrozumiałe na pierwszy rzut oka, z którego powstanie Centrum Kultury, podzielone na wiele tomów, każde z własną działalnością (czytaj więcej.
) Dom z dwojgiem architektów i designów Jest to projekt jednej rodziny mieszkającej w dwóch domach zbudowanych nieco od siebie.
Jeden wielki tom domu, który obejmuje całą działkę, miał być najpierw.
Następnie ten tom został wykuty w łuk w trzech segmentach, a dwa tomy na obu końcach zostały zbudowane jako dwa domy na stronie (czytaj więcej.) Ekspozycje Water Cube / MVRDV World są fantastyczne.
W dosłownym znaczeniu.
Pokazują człowiecze fantazje.
Pozwalają na wspaniałą okazję do wyrażania emocji i podziwu.
Przeszłość dała serię prawdziwych cudów świata, które wyrażają tę rzadką kombinację rozrywki i edukacji, badań i osiągnięć, takich jak Eifel Tower w Paryżu, Sfera na NY Expo, budynek Montreal Habitat, kopuła Buckminsterfullers w Montrealu (przeczytaj więcej.) Dom w Koamicho / Przypuśćmy, że biuro projektowe To dom zaprojektowany z myślą o tym, jak z tych podstawowych przyczyn definiujemy warunki przestrzeni.
W długiej, wąskiej przestrzeni zbudowaliśmy mury, a układając przestrzeń, w której przeżywamy wiele pomieszczeń, zwracamy się w kierunku ciasnoty .
w otwartość .
Ponadto, biorąc pokoje i ogrody jako odpowiedniki, stworzyliśmy przestrzenie, które są jak na zewnątrz, nazywając je.
Pokojami ogrodowymi.
(czytaj więcej.) La Llotja de Lleida / Mecanoo Góra z zabytkową katedrą Seu Vella i rzeka Segre wyznaczają wysokie i niskie punkty górzystego krajobrazu, w którym leży Lleida, po Barcelonie, drugim mieście Katalonii.
Na brzegu Segre, nieco poza centrum miasta, przyjeżdża La Llotja, duże centrum konferencyjne z teatrem (czytaj dalej.)
[hasła pokrewne: olx nowy targ, komfort panele podłogowe, rury spustowe ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: komfort panele podłogowe olx nowy targ rury spustowe