Budownictwo i architektura : In Progress: Dalian Przedszkole / Architektura Debbów

Architekci: Debbas Architecture Lokalizacja: Dalian, Chiny Klient: YIDA Group Rok projektu: 2010 Zdjęcia: Debbas Architecture + 26 Korzystając z najlepszych przykładów przedszkoli na całym świecie, ten unikalny projekt korzysta ze wspólnej wiedzy i kryteriów projektowych od dwóch wczesnych specjalistów opieki nad dziećmi: International Child Resource Institute (ICRI) z siedzibą w Stanach Zjednoczonych i Kinderland z siedzibą w Singapurze.
Łącząc najwyższe standardy na świecie ze złożonymi lokalnymi wymaganiami Chin, program i wynikająca z tego architektura oferuje dzieciom jedno z najbardziej unikalnych i wszechstronnych środowisk uczenia się, a następnie rozkwitających jako jednostki.
Koncepcyjnie, projekt ustanawia dynamiczny, płynny język, który reaguje zarówno na warunki klimatyczne, jak i progresywne cele edukacyjne.
Projekt stara się zapewnić wyjątkowe, młodzieńcze i stymulujące środowisko, które oznacza znaczące, niezależne przejście od istniejących modeli przedszkolnych.
renderuj diagram stref aktywności Ogólnie, naszą koncepcją było stworzenie płynnego i duchowego otoczenia odległego od bardziej mechanistycznych, sztywnych i prozaicznych późno-nowoczesnych projektów, które pojawiły się wcześniej.
Chcemy pozwolić architekturze na ożywienie poczucia cudu dziecka i generowanie niepowtarzalnych wspomnień bez uciekania się do scenografii teatralnej lub nostalgicznej detali.
[więcej w: rozmiary rur, rury spustowe, olx praca tomaszów maz ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: olx praca tomaszów maz rozmiary rur rury spustowe