Budownictwo wczoraj i dzis : AD Round Up: Projekty w Turcji Część I

Kompleks handlowy, biblioteka, akademia bankowa, sala koncertowa i biura.
Różnorodne projekty z Turcji można znaleźć w Blogu.
Zobaczmy naszą pierwszą selekcję.
Pozostałe cztery po przerwie.
Meydan.
Kompleks handlowy Umraniye i multipleks / FOA Rozwój handlowy w Umraniye ma na celu nie tylko sprawne centrum handlowe, ale także prawdziwe centrum miejskie dla przyszłego rozwoju jednego z najszybciej rozwijających się obszarów w Istambule.
Obecnie znajduje się na przedmieściach i wkrótce stanie się gęstą tkanką miejską zbudowaną wokół rozbudowywanego obecnie kompleksu handlowego (czytaj dalej.).
Open Library / Superpool Instalacja ogólnodostępnej czytelni w przestrzeni galerii sztuki hojny dodatek do miejskiego życia najbardziej zatłoczonej ulicy w Stambule.
Przestrzeń galerii jest zaprojektowana jak audytorium, z siedzeniami po jednej stronie zwróconej w stronę.
Sceny.
z książkami ułożonymi jako tło.
Propozycja z jednym elementem próbuje stworzyć wiele opcji interakcji publicznych; wykłady, odczyty, projekcje, codzienne rozmowy mogą być przyjmowane (czytaj więcej.) Akademia Yapi Kredi Bank / TEGET Budynek Akademii zaprojektowany przez TEGET Architekci jest dodatkiem do istniejącego centrum bankowego zaprojektowanego przez brytyjskiego architekta Johna McAslana.
Jako dodatek, nowy budynek nie jest po prostu w ciągłości z konglomeratem istniejących 10 kostek; ale raczej abstrakcyjne określenie, używając głównego kompleksu jako tła.
Wprowadza punkt kulminacyjny do innej, niehierarchicznej organizacji, za pośrednictwem pary bezskrzydłowych miedzianych wiązek rozciągających się na krajobraz (czytaj więcej.) Tureckie Stowarzyszenie Notariuszy / MuuM Architekci Budynek jest planowany jako.
Medium komunikacyjne.
dla użytkowników.
Relacja między przestrzenią wewnętrzną i zewnętrzną określa sposoby komunikacji między użytkownikami a społecznością, a także wzmacnianie relacji między jej użytkownikami poprzez tworzenie społecznej przestrzeni roboczej (czytaj więcej.) Hala koncertowa SSM / NSMH The Bosphorus w Stambule, która wyraża najbardziej ostry podział między Azją a Europą jest jednym z miejsc, które muszą być zachowane w niezmienionej formie z łodziami zarówno dużymi, jak i małymi, które przez nią przechodzą i tkaniną, która ją otacza.
W rzeczywistości, jego otoczenie powinno być lekko odchwaszczane, rozcieńczane, oczyszczane (czytaj więcej.)
[hasła pokrewne: lasowanie wapna, hydratacja cementu, rury spustowe ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: hydratacja cementu lasowanie wapna rury spustowe